Kamery przemysłowe Kraków

Kamery przemysłowe to niepozorne urządzenia wchodzące w skład powszechnie znanego monitoringu ip. Kamery przemysłowe może podzielić na analogowe i megapixelowe. Kamery IP megapixelowe to najnowsze urządzenia umożliwiające wspaniałą jakość przesyłanego obrazu. Zdobycze najnowocześniejszej techniki zezwoliły na zrobienie niewielkich urządzeń, które umożliwiają na obserwowanie interesujących nas obszarów w trybie HD. Kamery przemysłowe HD zyskują coraz liczniejszą renomę dzięki coraz mniejszym kosztom istalacji przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo dużej klasy obrazu.

Kamery przemysłowe – analogowe to klasyczna forma kamer jakie wykorzystywane są do monitoringu. Kamery analogowe to tańsze rozwiązanie niż kamery HD, które jednak zezwala na dostarczanie obrazu w przyzwoitej jakości dzięki najnowszym przetwornikom.

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą propozycją kamer przemysłowych, która skierowana jest zwłaszcza do osób mieszkańców Krakowa i okolic.

Firma ViTiS IT jest głównym dystrybutorem zestawów do monitoringu na terenie Polski Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 632-66-94 oraz do odwiedzenia naszego oficjalnego sklepu!

button-sklep

Wyszukano nas po:

- kamery przemysłowe Kraków
- kamery Kraków
- zestawy kamer przemysłowych Kraków
- zestawy kamer Kraków